طراحی گرافیک و چاپ

عمده ترین بخش اطلاع رسانی و تبلیغات جهت یک محصول و یا یک خدمت نحوه نمایش آن می باشد.

معمولاً هرچه یک طرح جالب تر و جذابتر باشد مخاطبان خود را بهتر و بیشتر جذب می نماید .

مطمئنا مهندس طراحی با توجه به نوع موضوع ، زمان و مکان آن متغیر و متفاوت می باشد، داشتن روحیه ای خلاقانه و آشنا به انواع ابزارهای روز دنیا برای هرچه بهتر طراحی نمودن ایده های تبلیغاتی یکی از اصلی ترین مزیت های شرکت فرنام تجارت می باشد .

این شرکت از سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را با طراحی گرافیکی شروع نمود و در حال حاضر یکی از بزرگترین آتلیه های گرافیکی کشور را دارا می باشد.

با توجه به اینکه از ابتدا تا انتهای پروژه های تبلیغاتی توسط شرکت فرنام تجارت انجام می پذیرد کلیه کارهای چاپی ( افست و دیجیتال ) توسط این شرکت انجام می گردد.

وب سایت امید غلامپور

طراحی وب سایت

مزایای داشتن یک وب سایت خوب و منطبق با استانداردهای بین المللی و سایت گوگل بر همگان روشن است و در دنیای مجازی اگر شرکتی وب سایت نداشته باشد تقریباً از دنیای کسب و کار باید خداحافظی نماید چون رقبا به سرعت سهم بازار آنها را گرفته و آنها را مجبور به ترک بازار می نمایند.

داشتن یک وب سایت فی البداهه چیز خوبی است اما اگر وب سایت مربوطه منطبق با استانداردهای جهان و موتورهای جستجوگر برنامه نویسی و طراحی نشوند مطمئنا بازدهی خوبی نخواهند داشت .

شرکت فرنام تجارت از سال ۱۳۸۰ مشغول به طراحی وب سایت های مختلف بوده و در حال حاضر با در اختیار داشتن تیم برنامه نویس و طراح گرافیست، سعی در طراحی و برنامه نویسی بدون نقص وب سایت ها را برای مشتریان خود دارد.

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی زیر مجموعه علم عکاسی بوده و بصورت تخصصی برروی محصولات و یا خدمات مربوطه تمرکز می نماید :

عکاسی صنعتی حرفه ای توانایی شرکت شما را در نمایش محصولات برای مخاطبان خود بالا برده و باعث رشد فروش می گردد.

این خدمات شامل : عکاسی صنعتی از محصولات برای استفاده در تبلیغات چاپ و وب سایت ها عکاسی از خطوط تولید (کارخانجات) می باشد.

عکاسی صنعتی
طراحی غرفه نمایشگاهی

طراحی و اجرای غرفه

شرکت فرنام تجارت با بهره گیری از نیروهای متخصص خود در خصوص دکوراسیون داخلی و طراحی غرفه ها پیش ساخته و ساخته شده می تواند شما را در نمایشگاه های تخصصی و عمومی همراهی  نماید.